«Чорнобиль – вічний спомин і гіркий біль»

27 квіт. 2018
учні 5-В класу згадали вже відому їм інформацію про Чорнобильську катастрофу

27.04.2018р. На класній годині «Чорнобиль – вічний спомин і гіркий біль» учні 5-В класу згадали вже відому їм інформацію про Чорнобильську катастрофу, а також самостійно опрацювали і підготували нові відомості про її причини і наслідки.

Школярі підготували доповіді, ілюстрації та плакати, а також символічні червоні квітки, якими хотіли підкреслити своє шанобливе ставлення до мужніх ліквідаторів та жертв аварії на ЧАЕС. Діти з неабиякою цікавістю переглянули відео-ролик «Чорнобильська катастрофа. Коротко про головне» й активно обговорювали тему професійної недбалості та людського фактору в контексті масштабних катастроф суспільства.

Пам'ять загиблих та постраждалих під час Чорнобильської катастрофи вшанували хвилиною мовчання.