КЗО" Середня загальноосвітня школа №39" ДМР

   





інформаційне забезпечення, Забезпечення підручниками та навчальними посібниками

2. Відомості про інформаційне забезпечення

 

Найменування виду інформаційного забезпечення

Наявність
( так/ні )

Площа (кв.метрів)

Кількість місць

Обсяг бібліотечного фонду

Бібліотека

так

58,4

 

Всього - 34 115, з них:

підручники – 17249;

художня література – 16866;

методична література – 3426;

Підручники 1-4 класи

5076 прим.

Підручники 5-9 класи

10123 прим.

Підручники 10-11 класи

2050 прим.

Книгосховище

так

11,7

 

 

Зал для видачі літератури

так

18

 

 

Читальний зал

ні

 

 

 

Електронна бібліотека

так

 

 

20;         електронні посібники, підручники:

1-4 класи – 0;

5-9 класи – 12

10-11 класи - 8

Інтернет

ні

 

 

 

Інше

ні

 

 

 

 

 

3. Забезпечення підручниками та навчальними посібниками, рекомендованими МОН

 

Клас

Найменування навчальної дисциплини

Автор підручника (навчального посібника)

Найменування підручника (навчального посібника)

Найменування видатництва, рік видання

Кількість примірників

Необхідно

Фактично

1 кл.

Основи здоров’я

Бех У.Д.

Основи здоров’я

«Алатон» 2012

120

85+35 з інш. шкіл

Природознавство

Гільберг Т.Г.

Природознавство

«Генеза» 2012

120

85+35 з інш. шкіл

Читання

Захарійчук М.Д.

Буквар

«Освіта» 2012

120

77+43 з інш. шкіл

Мистецтво

Калініченко О.В.

Образотворче мистецтво

«Освіта» 2012

120

85+35 з інш. шкіл

Російська мова

Лапшина І.М.

Російська мова

«Освіта» 2012

120

90+30 з інш. шкіл

Мистецтво

Лобова О.В.

Музичне мистецтво

«Школяр» 2012

120

85+35 з інш. шкіл

Англійська мова

Несвіт А.М.

Англійська мова

«Генеза» 2012

120

86+34 з інш. шкіл

Математика

Ріквінд Ф.М.

Математика

«Освіта» 2012

120

85+ 35 з інш. шкіл

Трудове навчання

Сидоренко В.К.

Трудове навчання

«Сиция» 2012

120

85+ 35 з інш. шкіл

Українська мова

Вашуленко М.С.

Українська мова. Буквар

«Освіта» 2018

120

134

Я досліджую світ

Вашуленко М.С.

Я досліджую світ

«Освіта» 2018

120

134

Математика

Оляницька Л.В.

Математика

«Грамота» 2018

120

134

Англійська мова

Пухта Г.

Англійська мова

«Лінгвіст» 2018

120

139

Мистецтво

Масол М.Л.

Мистецтво

«Генеза» 2018

120

134

Російська мова

Самсонова О.І.

Російська мова

«Генеза» 2018

120

134

Українська література

Стус Т.В.

Хрестоматія сучасної української дитячої літератури

«Старий лев» 2016

97

97

Українська література

Стус Т.В.

Хрестоматія сучасної української дитячої літератури

«Старий лев» 2018

120

132

2 кл.

Основи здоров’я

Бех І.Д.

Основи здоров’я

«Алатон» 2012

132

104+28 з інш. шкіл

Природознавство

Гільберг Т.Г.

Природознавство

«Генеза» 2012

132

104+28 з інш. шкіл

Українська мова

Захарійчук М.Д.

Українська мова

«Грамота» 2012

132

104+28 з інш. шкіл

Мистецтво

Калініченко О.В.

Образотворче мистецтво

«Освіта» 2012

132

100+32 з інш. шкіл

Російська мова

Лапшина І.М.

Російська мова

«Освіта» 2012

132

87+45 з інш. шкіл

Музика

Лобова О.В.

Музичне мистецтво

«Школяр» 2012

132

100+32 з інш. шкіл

Інформатика

Ріквінд Ф.М.

Сходинки до інформатики

«Освіта» 2012

132

104+28 з інш. шкіл

Читання

Науменко В.О.

Літературне читання

«Генеза» 2012

132

104+28 з інш. Шкіл

Англійська мова

Несвіт А.М.

Англійська мова

«Генеза» 2012

132

100+32 з інш. шкіл

Математика

Ріквінд Ф.М.

Математика

«Освіта» 2012

132

98+34 з інш. шкіл

Трудове навчання

Сидоренко В.К.

Трудове навчання

«Сиция» 2012

132

104+24 з інш. шкіл

3 кл.

Основи здоров’я

Бех І.Д.

Основи здоров’я

«Алатон» 2013

119

97+22 з інш. Шкіл

Природознавство

Гільберг Т.Г.

Природознавство

«Генеза» 2013

119

97+22 з інш. шкіл

Українська мова

Захарійчук М.Д.

Українська мова

«Грамота» 2013

119

96+23 з інш. шкіл

Мистецтво

Калініченко О.В.

Образотворче мистецтво

«Освіта» 2013

119

97+22 з інш. шкіл

Російська мова

Лапшина І.М.

Російська мова

«Освіта» 2013

119

90+29 з інш. шкіл

Мистецтво

Лобова О.В.

Музичне мистецтво

«Школяр» 2013

119

97+22 з інш. шкіл

Інформатика

Ломаковська Г.В.

Сходинки до інформатики

«Освіта» 2013

119

96+23 з інш. шкіл

Читання

Науменко В.О.

Літературне читання

«Генеза» 2013

119

94+25 з інш. шкіл

Англійська мова

Несвіт А.М.

Англійська мова

«Генеза» 2013

119

98+21 з інш. шкіл

Математика

Ріквінд Ф.М.

Математика

«Освіта» 2013

119

96+23 з інш. шкіл

Трудове навчання

Сидоренко В.К.

Трудове навчання

«Сиция» 2013

119

97+22 з інш. шкіл

Я у світі

Талгіна О.В.

Я у світі

«Ранок» 2013

119

97+22 з інш. шкіл

Українська література

Стус Т.В.

Хрестоматія сучасної української дитячої літератури

«Старий лев» 2016

119

94

Українська література

Стус Т.В.

Хрестоматія сучасної української дитячої літератури

«Старий лев» 2018

119

134

4 кл.

Математика

Богданович М.В.

Математика

«Генеза» 2016

117

100+17 з інш. шкіл

Основи здоров’я

Бех І.Д.

Основи здоров’я

«Алатон» 2016

117

100+17 з інш. шкіл

Трудове навчання

Веремійчук І.М.

Трудове навчання

«Генеза» 2016

117

90+27 з інш. шкіл

Природознавство

Гільберг Т.Г.

Природознавство

«Генеза» 2016

117

100+17 з інш. шкіл

Українська мова

Захарійчук М.Д.

Українська мова

«Грамота» 2016

117

100+17 з інш. шкіл

Мистецтво

Калініченко О.В.

Образотворче мистецтво

«Освіта» 2016

117

92+25 з інш. шкіл

Англійська мова

Карпюк О.Д.

Англійська мова

«Астон» 2015

117

120

Російська мова

Лапшина І.М.

Російська мова

«Освіта» 2016

117

92+25 з інш. шкіл

Мистецтво

Лобова О.В.

Музичне мистецтво

«Школяр» 2015

117

33+84 з інш. шкіл

Інформатика

Ломаковська Г.В.

Інформатика

«Освіта» 2013

117

92+25 з інш. шкіл

Читання

Науменко В.О.

Літературне читання

«Генеза» 2016

117

100+17 з інш. шкіл

Я у світі

Талгіна О.В.

Я у світі

«Ранок» 2016

117

92+25 з інш. шкіл

5 кл.

Українська література

Авраменко О.М

Українська література

«Грамота» 2013

105

107

Основи здоров’я

Бойченко Т.Є.

Основи здоров’я

«Генеза» 2013

105

106

Українська мова

Заболотний О.В.

Українська мова

«Генеза» 2013

105

106

Мистецтво

Калініченко О.В.

Образотворче мистецтво

 

105

107

Мистецтво

Масол Л.Н.

 

 

105

107

Англійська мова

Несвіт А.М.

Англійська мова

«Генеза» 2013

105

112

Світова література

Ніколенко О.М.

Світова література

«Грамота» 2013

105

106

Історія України

Пометун О.І.

Історія України

«Освіта» 2013

105

106

Інформатика

Ріквінд І.Я.

Інформатика

«Генеза» 2013

105

106

Трудове навчання

Сидоренко В.К.

Трудове навчання (хлопці)

 

52

52

Німецька мова

Сотнікова С.І.

Німецька мова

«Ранок» 2013

105

108

Математика

Тарасенкова Н.А.

Математика

«Освіта» 2013

105

106

Трудове навчання

 

Трудове навчання (дівч)

«Аксіома» 2013

53

50+3 з інш. шкіл

Природознавство

Ярошенко О.Г.

Природознавство

 

105

106

Українська література

Авраменко О.М.

Українська література

«Грамота» 2018

120

131

Російська мова

Давидюк Л.В.

Російська мова

«Світоч» 2018

120

131

Українська мова

Єрмоленко С.Я.

Українська мова

«Грамота» 2018

120

131

Англійська мова

Карпюк О.Д.

Англійська мова

«Астон» 2018

120

131

Німецька мова

Сотнікова С.І.

Німецька мова

«Ранок» 2018

0

71

Математика

Тарасенкова Н.А.

Математика

«Освіта» 2018

120

131

Природознавство

Ярошенко О.Г.

Природознавство

«Світоч» 2018

120

130

Основи здоров’я

Бойченко Т.Є.

Основи здоров’я

2Генеза» 2018

120

131

6 кл.

Українська література

Авраменко О.М

Українська література

«Грамота» 2014

88

94

Географія

Бойко В.М.

Географія

 

88

94

Основи здоров’я

Бойченко Т.Є.

Основи здоров’я

«Генеза» 2014

88

93

Російська мова

Давидюк Л.В.

Російська мова

«Світоч» 2014

88

87+1 з інш. шкіл

Українська мова

Заболотний О.В.

Українська мова

«Генеза» 2014

88

94

Мистецтво

Калініченко О.В.

Образотворче мистецтво

 

88

95

Біологія

Костіков І.Ю.

Біологія

«Освіта» 2013

88

94

Мистецтво

Масол Л.Н.

Музичне мистецтво

 

88

97

Англійська мова

Несвіт А.М.

Англійська мова

«Генеза» 2014

88

96

Світова література

Ніколенко О.М.

Світова література

«Грамота» 2014

88

94

Історія

Пометун О.І.

Всесвітня історія, Історія України

«Освіта» 2014

88

94

Інформатика

Ріквінд І.Я.

Інформатика

«Генеза» 2014

88

93

Трудове навчання

Сидоренко В.К.

Трудове навчання (хлопці)

 

45

47

Математика

Тарасенкова Н.А.

Математика

«Освіта» 2014

88

93

Трудове навчання

Ходзицька І.Ю.

Трудове навчання (дівч)

«Аксіома» 2013

43

46

7 кл.

Основи здоров’я

Бех І.Д.

Основи здоров’я

«Алатон» 2016

89

88+1 ел.підручн.

Українська література

Авраменко О.М

Українська література

«Грамота» 2016

89

88+1 ел.підручн.

Українська мова

Заболотний О.В.

Українська мова

«Генеза» 2016

89

88+1 ел.підручн.

Географія

Бойко В.М.

Географія

 

89

88+1 ел.підручн.

Англійська мова

Карпюк О.Д.

Англійська мова

«Астон» 2015

89

44+45 ел.підручн.

Всесвітня історія

Гісем О.В.

Всесвітня історія

«Богдан» 2015

89

88+1 ел.підручн.

Історія України

Гісем О.В.

Історія України

«Богдан» 2015

89

88+1 ел.підручн.

Російська мова

Давидюк Л.В.

Російська мова

«Світоч» 2015

89

44+45 ел.підручн.

Геометрія

Єршова А.П.

Геометрія

«Ранок» 2015

89

58+31 ел.підручн.

Алгебра

Істер О.С.

Алгебра

«Генеза» 2015

30

30

Геометрія

Істер О.С.

Геометрія

«Генеза» 2016

30

30

Алгебра

Тарасенкова Н.А.

Алгебра

«Освіта» 2015

89

58+31 ел.підручн.

Фізіка

 

Фізика

«Генеза» 2016

89

88+1 ел.підручн.

Трудове навчання

Лебедев Д.В.

Трудове навчання (хлопці)

 

45

22+23 ел.підручн.

Хімія

Ярошенко О.Г.

Хімія

«Сиция» 2016

89

88+1 ел.підручн.

Мистецтво

Масол Л.Н.

Музичне мистецтво

«Сиция» 2015

89

88+1 ел.підручн.

Трудове навчання

Мачача Т.С.

Трудове навчання (дівч)

«Сиция» 2015

44

22+22 ел.підручн.

Інформатика

Ріквінд І.Я.

Інформатика

«Генеза» 2016

89

88+1 ел.підручн.

Мистецтво

 

Образотворче мистецтво

«Богдан» 2015

89

88+ 1 ел.підручн.

8 кл.

Українська література

Авраменко О.М

Українська література

«Грамота» 2016

86

88

Українська мова

Ющук І.П.

Українська мова

«Богдан» 2016

86

108

Фізіка

Бар’яхтар В.Г.

Фізіка

«Ранок» 2016

86

98

Хімія

Буринська Н.М.

Хімія

Педагогічна думка

86

98

Геометрія

Єршова А.П.

Геометрія

«Ранок» 2016

86

98

Алгебра

Тарасенкова Н.А.

Алгебра

«Оріон» 2016

86

90

Основи здоров’я

Бех І.Д.

Основи здоров’я

«Алатон» 2016

86

98

Історія

Власов В.С.

Історія України

«Генеза» 2016

86

83+3 ел.підручн.

Всесвітня історія

Гісем О.В.

Всесвітня історія

«Ранок» 2016

86

88

Російська мова

Давидюк Л.В.

Російська мова

«Оріон» 2016

86

98

Біологія

Задорожний К.М.

Біологія

«Ранок» 2016

86

98

Англійська мова

Карпюк О.Д.

Англійська мова

«Астон» 2016

86

88

Зарубіжна література

Ковбасенков Ю.І.

Зарубіжна література

«Літера» 2016

86

94

Географія

Пестушко В.Ю.

Географія

«Генеза» 2016

86

113

Мистецтво

Масол Л.Н.

Музичне мистецтво

«Фоліо» 2016

86

98

Інформатика

Ріквінд І.Я.

Інформатика

«Генеза» 2016

86

98

Трудове навчання

Терещук А.І.

Трудове навчання (хлопці)

«Літера» 2016

38

60

Трудове навчання

Ходзицька І.Ю.

Трудове навчання (дівч)

«Ранок» 2016

48

58

9 кл.

Українська мова

Заболотний О.В.

Українська мова

«Генеза» 2017

90

95

Українська література

Авраменко О.М

Українська література

«Грамота» 2017

90

95

Всесвітня історія

Щупак І.Я.

Всесвітня історія

«Оріон» 2017

90

95

Історія України

Сорочинська Н.М.

Історія України

«Богдан» 2017

90

95

Інформатика

Ріквінд І.Я.

Інформатика

«Генеза» 2017

90

95

Російська мова

Баландина Н.Ф.

Російська мова

«Ранок» 2017

90

95

Географія

Кобернік С.Г.

Географія

«Абетка» 2017

90

95

Англійська мова

Любченко О.С.

Англійська мова

«Основа» 2017

90

95

Зарубіжна література

Паращич В.В.

Зарубіжна література

«Основа» 2017

90

95

Алгебра

Тарасенкова Н.А.

Алгебра

«Оріон» 2017

90

95

Геометрія

Бурда М.І.

Геометрія

«Оріон» 2017

90

95

Біологія

Задорожний К.М.

Біологія

«Ранок» 2017

90

95

Фізіка

Бар’яхтар В.Г.

Фізіка

«Ранок» 2016

90

95

Хімія

Папель П.П.

Хімія

«Академія» 2017

90

95

Основи податкових знань

Калач Г.М.

Основи податкових знань

«Освіта» 2013

90

75+8 ел.підручн.

Основи здоров’я

Бех І.Д.

Основи здоров’я

«Алатон» 2017

90

95

Основи правознавства

Рятушняк С.П.

Основи правознавства

«Богдан» 2017

90

95

Трудове навчання

Мачача Т.С.

Трудове навчання (дівч)

«Сиция» 2017

42

46

Мистецтво

Масол Л.Н.

Музичне мистецтво

«Сиция» 2017

83

95

Трудове навчання

Терещук А.І.

Трудове навчання (хлопці)

«Літера» 2017

41

49

10 кл.

Українська мова

Заболотний О.В.

Українська мова

«Генеза» 2010

60

68

Українська література

Авраменко О.М

Українська література

«Грамота» 2010

60

57+3 ел.підручн

Світова література

Звиняцьковський В.Я.

Світова література

«Освіта» 2010

60

63

Алгебра

Нєлін Є.П.

Алгебра початки аналізу

«Гімназія» 2010

60

27+33 ел.підручн

Геометрія

Бурда М.І.

Геометрія

«Зодіак-ЄКО» 2010

60

27+33 ел.підручн

Геометрія

Бевз В.Г.

Геометрія

«Генеза» 2010

60

50

Фізика

Засєкіна Т.М.

Фізика

«Педагогічна думка» 2010

30

30

Біологія

Балан П.Г.

Біологія

«Генеза» 2010

60

64

Фізика

Бар’яхтар В.Г.

Фізика

«Гімназія» 2010

60

27+33 ел.підручн

Фізика

Генденштейн Л.Е

Фізика

«Гімназія» 2010

60

28

Право

Гавриш С.Б.

Правознавство

«Генеза» 2010

60

60

Інформатика

Морзе Н.В.

Інформатика

«Школяр» 2010

25

25

Всесвітня історія

Полянский П.Б.

Всесвітня історія

«Генеза» 2010

60

60

Історія України

Реєнт О.П.

Історія України

«Генеза» 2010

60

60

Російська мова

Пашковская Н.А.

Російська мова

«Освіта» 2010

60

60

Географія

Пестушко В.Ю.

Географія

«Генеза» 2010

60

59+1 ел.підручн

Інформатика

Ріквінд І.Я.

Інформатика

«Генеза» 2010

60

42+18 ел.підручн

Алгебра

Мерзляк А.Г.

Алгебра початки аналізу

«Гімназія» 2010

60

27+33 ел.підручн

Хімія

Ярошенко О.Г.

Хімія

«Громада» 2010

60

60

Українська література

Бурзенко О.І.

Українська література

«Ранок» 2018

32

32

Українська мова

Ворон А.А.

Українська мова

«Освіта» 2018

32

32

Геометрія

Єршова А.П.

Геометрія

«Ранок» 2018

32

32

Алгебра і початки аналізу

Мерзляк А.Г.

Алгебра і початки аналізу

«Гімназія» 2018

32

32

Математика

Мерзляк А.Г.

Математика

«Гімназія» 2018

32

31

Зарубіжна література

Паращич В.В.

Зарубіжна література

«Ранок» 2018

62

62

11 кл.

Українська мова

Заболотний В.В.

Українська мова

«Генеза» 2011

31

45

Українська література

Семенюк Г.Ф.

Українська література

«Освіта» 2011

31

50

Хімія

Ярошенко О.Г.

Хімія

«Грамота» 2011

31

50

Світова література

Ісаєва О.О.

Світова література

«Сиция» 2011

31

50

Фізіка

Бар’яхтар В.Г.

Фізіка

«Ранок» 2011

31

46

Біологія

Балан П.Г.

Біологія

«Генеза» 2011

31

46

Математика

Афанасьєва О.М.

Математика

«Богдан» 2012

31

50

Російська мова

Давидюк Л.В.

Російська мова

«Сиция» 2012

31

20

Англійська мова

Карпюк О.Д.

Англійська мова

«Астон» 2011

31

50

Історія України

Пометун О.І.

Історія України

«Освіта» 2011

31

45

Всесвітня історія

Щупак І.Я.

Всесвітня історія

«Премєр» 2011

31

46

Астрономія

Пришляк М.П.

Астрономія

«Ранок» 2011

31

46

Захіст Вітчизни

Пашко К.О.

Захіст Вітчизни

«Сиция» 2012

14

20

Захіст Вітчизни

Гудіма А.А.

Захіст Вітчизни

«Сиция» 2012

17

30

Екологія

Царик Л.П.

Екологія

«Генеза» 2012

31

26+5 ел.підручн

Технології

Коберник О.М.

Технології

«Літера» 2011

31

46

Технології

Мадзігон В.М.

Технології

«Сиция» 2012

14

14

Економіка

Крупська Л.П.

Економіка

«Ранок» 2012

31

39

Художня культура

Миропольська Н.Є.

Художня культура

«Освіта» 2012

31

58

Людина і світ

Назаренко Н.В.

Людина і світ

«Сиция» 2012

31

56

Інформатика

Ріквінд І.Я.

Інформатика

«Генеза» 2012

31

52

Креслення

Сидоренко В.К.

Креслення

«Освіта» 2011

31

50