Управління

Основні принципи управління

Адміністрація школи визначила для себе основні функції управління.
 Управлінська діяльність адміністрації закладу передбачає спільну діяльність з методоб′єднаннями вчителів, творчими групами, науковими установами, громадськими організаціями.
 Управлінські рішення, що приймаються на основі діагностики та аналізу діяльності колективу, впливають на зміст, організацію, технології, кадровий потенціал, інформаційне забезпечення всіх підсистем закладу, а саме: на навчально-виховний та науково-методичний процеси, фінансово-економічну і психолого-педагогічну діяльність.
 На основі аналітичних матеріалів внутрішньошкільного контролю адміністрацією СЗШ приймаються рішення, спрямовані на попередження недоліків у роботі закладу.
 Проблеми розглядаються на педагогічних радах, нарадах при директорі, методичних об’єднаннях.
 На основі прийнятих рішень розробляються системи заходів, видаються накази, в яких обумовлюється термін виконання рішень, призначаються відповідальні. Розроблена модель управлінської діяльності, яка складається із функцій управління та форм і методів їх виконання. Ця система дає змогу керувати процесом становлення особистості.
 Пріоритет у прийнятті рішень щодо навчально-виховного процесу надається органу громадського самоврядування, загальній конференції та раді школи.