Інформація для батьків

І. Комплексна організація заходів безпеки в нашій школі у вигляді системи відеонагляду, встановлення турнікетів до приміщення школи вже є непростою примхою, а потрібною умовою якісної системи захисту наших дітей і диктується жорсткими умовами сучасності. Для реалізації Програми «Безпечна школа» (Лист МОН України від 07.08.2018 року № 1/9-486)  встановлено зовнішні і внутрішні камери відеонагляду, турнікети.

Турнікети – це сучасне, практичне і просте обладнання. Завдання одне – забезпечувати пропуск дітей, вчителів та обслуговуючого персоналу в приміщення школи, а при необхідності блокувати прохід.

На сьогоднішній день батьки, діти, вчителі розуміють, що час не стоїть на місці і ми повинні швидко реагувати на зміни в суспільстві. У навчальному закладі є  ряд ризиків, які можуть привести до негативних наслідків.  Вчителі і батьки стикаються різними проблемами і зацікавлені у підвищенні заходів безпеки, які сприяють покращенню контролю поведінки учнів та тих процесів, що відбуваються в школі.

Запуск програми «Безпечна школа» забезпечить:

• підвищення дисципліни в школі;
  • підвищення рівня безпеки дітей і вчителів;
  • оперативно реагувати на конфлікти;
  • віддалено контролювати навчальний процес;
  • забезпечити можливість батькам спостерігати за дисципліною своїх дітей.

Вчителі і учні, обслуговуючий персонал пройде в школу по спеціальним карточкам-пропускам: у дітей – учнівські білети, у персоналу – пропуски, де вмонтовано чіп з основною інформацією  про власника.

Батьки і інші відвідувачі зможуть попасти в приміщення по спеціальній номерній карточці тимчасового доступу.

Дана система буде приєднана до Ситуаційного центру в міській раді (наявність охоронної  сигналізації, «тривожної кнопки»).

Батьки, педагогічний колектив будуть спокійні за дітей. Це дасть неможливість крадіжок з боку сторонніх людей. Було здійснено крадіжки ноутбуків, грошей, сумок  незнайомими людьми. Звертались до поліції, але знайти крадіжників так і не вдалось.

У нашій школі задіяна система відеонагляду (крім турнікетів, які запрацюють з 1 лютого 2020 року), які ведуть цілодобовий відеозапис всього, що відбувається в коридорах школи, на шкільному подвір’ї та спортивному майданчику.

Згідно Статуту комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 39» Дніпровської міської ради та правил внутрішньошкільного розпорядку адміністрація школи і педагогічний колектив на нараді при директорі                  13 грудня 2019 року прийняли рішення зробити дні відвідування школи батьками за гостьовими карточками: кожен вівторок  батьки учнів 5-11 класів з 14.20 год. до 16.00 год., а четвер  батьки учнів 1-4 класів з 11.50 год. до 14.20 год.