КЗО" Середня загальноосвітня школа №39" ДМР

   





Педагогічний колектив

Девіз: «Спочатку любити, потім учити»

НАШІ ПЕДАГОГИ

Керують районними методичними об’єднаннями – 5

Брали участь:

Міський конкурс “Учитель року” - 10

Міський конкурс “Класний керівник року” - 1

 

 

п/п

Прізвище,  ім’я, по батькові

Якийпредмет  викладає

1

Водоп’янова Людмила  Петрівна

нім.  мова

2

Заєць Ірина  Василівна

фізика

3

Коношенко Олександра  Семенівна

укр. мовата літ.

4

Бараник Інна  В’ячеславівна

математ

5

Дем’янець Галина  Григорівна

поч. шк.

6

Мараховська Тетяна  Володимирівна

поч. шк.

7

МельниковаВалентина  Григорівна

поч. шк.

8

Кринічна Тетяна  Григорівна

поч. шк.

9

Панченко Валентина  Володимирівна

поч. шк.

10

ВолошинаОлена  Борисівна

поч. шк.

11

Стеценко Олена  Леонідівна

поч. шк.

12

Неділько Вікторія  Петрівна

поч. шк.

13

Канатенко Тетяна  Вікторівна

поч. шк.

14

Тининика Юлія Григорівна

ГПД

15

Куфтіна Олена  Сергіївна

поч. шк.

16

Саломатова Наталія  Анатоліївна

поч. шк.

17

Ковзик Вікторія  Борисівна

поч. шк.

18

Канатенко Олена  Сергіївна

поч. шк.

19

Портей Наталія  Анатоліївна

поч. шк.

20

Правдива Любов  Григорівна

укр. мова та  літ.

21

Хмелюк  Таміла  Вікторівна

укр. мова та літ-ра

22

Надіон Надія  Олександрівна

укр. мова та літ-ра

23

Якубчук Наталія  Павлівна

укр.мова

24

Серьогіна Катерина Валеріївна

укр. мова

25

Лавренцова Галина  Павлівна

рос. мова

26

Лебеденко Олександра  Олександрівна

англ. мова

27

Титар Марина Юріївна

англ. мова

28

Литвиненко Наталія  Анатоліївна

англ. мова

29

Платонова Вікторія  Анатоліївна

англ. мова

30

Мовчанюк Наталля Миколаївна

укр. мов.

31

Коцюруба Елвіра Миколаївна

поч. шк.

32

Колесникова Ірина Олексіївна

матем.

33

Рибалка Ніна Борисівна

поч. шк. 

34

Дихал Ганна  Тимофіївна

матем.

35

Молчанов Олексій Олексіївна

Інформатика, технології

36

Бондаренко Світлана Геннадіївна

історія

37

Вицина Лариса Григорівна

історія

38

Штепа Ірина В'ячеславівна

кер. гурт

39

Кравчиненко Людмила  Миколаївна

географія

40

Крамар Ольга   Іллівна

біологія

41

Лебідь Валентина Юріївна

біологія

42

Козлова Лідія Володимирівна

фізика

43

Шадько Людмила  Василівна

хімія

44

Молчанова Наталія  Миколаївна

ОТМ

45

Семеняк Наталія Олександрівна

фіз-ра

46

Козлова Ірина Вікторівна

фіз-ра

47

Лобко Світлана Миколаївна

фіз-ра

48

Клименко Ольга Дмитрівна

обслуг. праця

49

Кошелєва Марія Анатоліївна

психологангл. мова

50

Бердо Марія Василівна

рос. мова та літ.

51

Самарін Юрій Миколаевич

фіз-ра

52

Шульга Тетяна Василівна

Бібліотекар

53

Панченко Марина Іванівна

Пед-орг

54

Біла Людмила Миколаїна

музика

55

Клюшніченко Світлана Володимирівна

Поч. шк.

56

Шульга Вікторія Олегівна

Анг. мова