Електронна реєстрація

Запис дитини до школи онлайн.

Покрокова інструкція

1. Увійдіть у систему електронної реєстрації в закладах загальної середньої освіти тут.

2. Виберіть школу серед перерахованих.

3. Створіть заявку і відправте її. Для цього необхідні дані з свідоцтва про народження дитини. Скористайтеся докладною ілюстрованою інструкцією.

4. Зв'яжіться зі школою по електронній пошті або телефону і дізнайтеся про можливість підтвердити заяву віддалено.

5. Після завершення карантину підтвердіть електронну заяву оригіналами і фотокопіями документів.

Відзначимо, серед необхідних документів для вступу до школи є медична довідка учня про профогляду (№ 086-1 / о). Але оскільки на час карантину в амбулаторіях не проводять медогляди, цю довідку можна буде надати пізніше. Коли саме - поки невідомо.

"Таку заяву подають в електронному та письмовому вигляді. Але в письмовому поки почекаємо, що буде далі з карантином. Поки будуть без довідок цих медичних реєструватися і подавати заяви, але вона буде потрібна обов'язково ", - каже головний спеціаліст з охорони здоров'я і соціального захисту управління освіти Бахмутського міськради Олена Доля.

Якщо школа матиме достатньо місць, щоб прийняти всіх бажаючих, то зарахує тих, хто подав заявки. Якщо ж ні, то гарантовано в школі отримають місце діти з правом першочергового зарахування. А серед інших претендентів проведуть жеребкування.

Відзначимо, право першочергового зарахування мають діти:

- проживають на території обслуговування школи

- чиї рідні вчаться або працюють в цій школі

- які навчалися в дошкільному підрозділі цієї ж школи.

Додамо, в 2020 році електронна реєстрація майбутніх першокласників була б обов'язковою і без карантину в рамках цифровізації країни.