Канікули

Комунальний  заклад  освіти

«Середня загальноосвітня школа № 39»

Дніпровської  міської  ради

НАКАЗ

Від  15 грудня 2020 року                                                                          №  291

Про  заходи  під час зимових канікул

На виконання Закону України «Про охорону праці», листів Міністерства освіти і науки України від 05.12.2017 р. № 1/9-661 «Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час зимових канікул», відповідно до Листів Міністерства освіти і науки України від 11.12.2018 року № 1/9-753 «Щодо безпеки життєдіяльності здобувачів освіти під час зимових канікул», департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 14.12.2018 року № 8323/0/211-18 "Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час зимових канікул", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою посилення контролю за збереженням життя і здоров’я учнів, попередження надзвичайних ситуацій у школі, належного проведення зимових канікул, новорічних і різдвяних свят

Н А К А З У Ю:

1. Провести ретельний аналіз фактів травматизму дітей під час освітнього процесу та невиробничого характеру за 2020 рік, вжити дієвих заходів щодо їх недопущення під час зимових канікул, новорічних та різдвяних свят 2020-2021 навчального року.

Відповідальна: Бердо М.В.

2. Провести нараду щодо забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час зимових канікул, новорічних та різдвяних свят в школі.

Сінчук С.М.

3. Забезпечити термінове повідомлення управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради  про нещасні випадки з серйозними ушкодженнями здоров’я та смертельним наслідком у школі, облік та аналіз нещасних випадків, дорожньо-транспортних пригод за участю дітей.

постійно

Відповідальна: Бердо М.В.

4. Здійснити контроль за проведенням класними керівниками відповідних інструктажів, бесід з безпеки життєдіяльності з учнями перед початком зимових канікул, під час проведення екскурсій (про дотримання правил пожежної безпеки; електробезпеки; безпеки дорожнього руху під час новорічних та різдвяних свят; з профілактики шлунково-кишкових захворювань; травматизму (побутового, транспортного), дотримання норм виробничої санітарії; правил поведінки в громадських місцях у період поширення епідемії грипу; поводження в громадських місцях з незнайомими людьми та підозрілими предметами; при користуванні громадським транспортом; про безпечне перебування на річках і водоймах, особливо у періоди вкриття водоймищ кригою; при використанні піротехніки тощо) за змістовними та затвердженими інструкціями з реєстрацією у відповідних журналах. за затвердженими інструкціями з реєстрацією у відповідних журналах.

Відповідальна: Заєць І.В.

Бердо М.В.

Сінчук С.М.

5. Провести з учнями додаткові єдині уроки, бесіди, інструктажі з безпеки дорожнього руху та поводження на вулично-шляхової мережі, батьківські збори щодо проблеми травмування дітей на дорозі під час канікул та дотримання безпеки руху під час подорожей особистим транспортом. Особливу увагу при проведенні батьківських зборів та батьківського всеобучу приділити питанню відповідальності дорослих за безпеку життєдіяльності неповнолітніх у побуті. До їх проведення залучити співробітників відділу профілактичної роботи Патрульної поліції міста Дніпро  та закріплених за районами працівників ПП.

Відповідальні: Бердо М.В.

класні керівники

6. Провести роз’яснювальну роботу серед учнів та їх батьків щодо утримання від масових заходів під час різдвяних та новорічних свят, від проведення традиційних святкових масових заходів у школі.

Відповідальні: Бердо М.В.

класні керівники

7. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед учнів, батьків щодо поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень. Провести навчання з учнями з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.

Відповідальні: Бердо М.В.,

класні керівники

8. Забезпечити медичний кабінет у період зимових канікул необхідним медичним інвентарем та ліками, працювати у взаємодії з поліклінікою,  спортивним майданчиком, розташованими поруч.

грудень 2020 р., січень 2021 р.

Відповідальна: Коломоєць І.С.

9. Координацію роботи щодо виконання наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Бердо Марію Василівну.

10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

ДИРЕКТОР ШКОЛИ                               О.М. МАСТІПАНОВА