КЗО" Середня загальноосвітня школа №39" ДМР

   





Педагогічний колектив

Девіз: «Спочатку любити, потім учити»

НАШІ ПЕДАГОГИ

Керують районними методичними об’єднаннями – 5

Брали участь:

Міський конкурс “Учитель року” - 10

Міський конкурс “Класний керівник року” - 1





 

п/п

Прізвище,  ім’я, по батькові

Якийпредмет  викладає

1

Мастіпанова Ольга Михайлівна

історія

2

Заєць Ірина  Василівна

фізика

3

Бердо Марія Василівна

рос. мова

4

Бараник Інна  В’ячеславівна

математ

5

Дем’янець Галина  Григорівна

поч. шк.

6

Мараховська Тетяна  Володимирівна

поч. шк.

7

Мельникова Валентина  Григорівна

поч. шк.

8

Кринічна Тетяна  Григорівна

поч. шк.

9

Панченко Валентина  Володимирівна

поч. шк.

10

Волошина Олена  Борисівна

поч. шк.

11

Стеценко Олена  Леонідівна

поч. шк.

12

Неділько Вікторія  Петрівна

поч. шк.

13

Канатенко Тетяна  Вікторівна

поч. шк.

14

Бєлова Віта Іванівна

поч. шк.

15

Куфтіна Олена  Сергіївна

поч. шк.

16

Саломатова Наталія  Анатоліївна

поч. шк.

17

Ковзик Вікторія  Борисівна

поч. шк.

18

Канатенко Олена  Сергіївна

поч. шк.

19

Клюшніченко Світлана Володимирівна

поч. шк.

20

Рибалка Ніна Борисівна

поч. шк. 

21

Тининика Юлія Григорівна

ас. учителя

22

Гавриш Катерина Вікторівна

ас. учителя

23

Циновнікова Оксана Євгенівна

ас. учителя

24

Шульженко Олена Дмитрівна

ас. учителя

25

Синиця Вікторія Сергіївна

ас. учителя

26

Правдива Любов  Григорівна

історія, укр. мова та літ.

27

Ігошина Таміла  Вікторівна

укр. мова та літ-ра

28

Надіон Надія  Олександрівна

укр. мова та літ-ра

29

Якубчук Наталія  Павлівна

укр.мова

30

Мовчанюк Наталля Миколаївна

укр.мова

31

Гончар Катерина Валеріївна

укр. мова (д/в)

32

Лавренцова Галина  Павлівна

рос. мова

26

Лебеденко Олександра  Олександрівна

англ. мова

27

Галич Вікторія Володимирівна

англ. мова

28

Литвиненко Наталія  Анатоліївна

англ. мова

29

Платонова Вікторія  Анатоліївна

англ. мова

31

Богданова Олена Олександрівна

англ. мова

32

Колесникова Ірина Олексіївна

матем.

33

Дихал Ганна  Тимофіївна

матем.

34

Молчанов Олексій Олексіївна

Інформатика, технології

35

Котькарло Костянтин Олександрович

Інформатика, математика

36

Рибченко Ганна Ігорівна

Інформатика

37

Бондаренко Світлана Геннадіївна

історія

38

Вицина Лариса Григорівна

історія

39

Грушко Олександр Іванович

зах. України

40

Чорнобильська Тетяна Іллівна

ГПД

41

Будагова Антоніна Анатоліївна

ГПД

42

Кравчиненко Людмила  Миколаївна

географія

43

Крамар Ольга   Іллівна

біологія

44

Лебідь Валентина Юріївна

біологія

45

Козлова Лідія Володимирівна

фізика

46

Шадько Людмила  Василівна

хімія

47

Молчанова Наталія  Миколаївна

ОТМ

48

Семеняк Наталія Олександрівна

фіз-ра

49

Козлова Ірина Вікторівна

фіз-ра

50

Лобко Світлана Миколаївна

фіз-ра

51

Клименко Ольга Дмитрівна

обслуг. праця

52

Кошелєва Марія Анатоліївна

англ. мова

53

Коношенко Олександра  Семенівна

укр. мова та літ.

54

Крюкова Лариса Олександрівна

фіз-ра

55

Шульга Тетяна Василівна

Бібліотекар

56

Панченко Марина Іванівна

Пед-орг

57

Біла Людмила Миколаїна

музика

58

Кіреєва Олександра Сергіївна

практичний психолог

59

Царенко Анастасія Вікторівна

практичний психолог (д/в)