Оголошення про набір до 1-их класів 2021-2022 н. р.

Шановні батьки майбутніх першокласників 2021/2022 н. р.

Прийом   документів   до   1-х класів  на 2021-2022 н.р.                  Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа              № 39» Дніпровської міської ради  починається 11 січня 2021 року.

Зарахування до школи буде відбуватися  згідно НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 367 від 16 квітня 2018 року.

У зв’язку з карантином запис дитини проводиться онлайн  на сайті школи   school39.klasna.com  (див. покрокову інструкцію на сайті).

Після реєстрації на сайті школи  батьки подають  такі документи у файлі адміністратору (на вході до школи):

1.  Заява  (згідно прикладу написана рукою – не надрукована).
  2.  Копія свідоцтва про народження дитини.
  3.  Копія паспорта одного з батьків (прописка нашого мікрорайону  школи по переліку вищезазначених вулиць).
  4.  Медична довідка   ( до 01 вересня  2021 р.)

Зараховуються до 1-го класу:

-  діти з території обслуговування нашої школи

-  діти, чиї старші брати та сестри вже навчаються у  СЗШ № 39

- діти працівників закладу

з 01 травня 2021 року:

• діти, які не проживають на території обслуговування школи, але бажають навчатися в  нашій школі (жеребкуванням).

В закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти в новій українській школі.

Мова викладання – українська.

Вчителі майбутніх 1-х класів:

1-А клас – Стеценко Олена Леонідівна (Інтелект України)

1-Б клас – Волошина Олена Борисівна

1-В клас – Панченко Валентина Володимирівна

1-Г клас – Рибалка Ніна Борисівна.